O domku

Magiczny domek

Zapraszamy na niezwykłą przygodę do magicznego domku w Pobierowie, który „stanął na głowie”. Wszystko jest odwrócone i sprawia niesamowite wrażenie. Zwykłe przedmioty nabierają całkowicie nowego charakteru. Błędnik wariuje, zmienia się poczucie równowagi, a grawitacja nie istnieje breitling zegarków repliki. Spacer po suficie to nie lada wyzwanie dla zmysłów. Będziesz na tyle odważny aby sprawdzić to samemu?

Popularne domki odwrócone dachem do dołu stały się prawdziwym hitem turystycznym. Jeden z nich można odwiedzić w Pobierowie.

Jeśli masz ochotę oderwać się od codzienności lub marzy Ci się wyjazd w magiczne miejsce, serdecznie zapraszamy do Magicznego Domku w Pobierowie.

Domek do góry nogami w Pobierowie wyróżnia się specyficzną budową, z dużym kątem nachylenia, co sprawia wrażenie, jakby przewrócił się pod wpływem wiatru (a tego nad morzem nie brakuje).

Wizyta w tym domu sprawi, że na chwilę Wasz organizm oszaleje i stracicie równowagę. Ale to bardzo ciekawe przeżycie!

Tutaj po prostu wszystko jest na odwrót – do środka wchodzimy przez okno umieszczone pod dachem zegarek repliki (z poziomu ziemi), spacerujemy po suficie pierwszego piętra, oglądając meble przymocowane do podłogi, która znajduje się nad nami. Potem wchodzimy na górę, czyli na parter.

Co ciekawe, okna są nie tylko odwrócone, ale także przekrzywione. Mało komu udaje się utrzymać prosto. Zwyczajnie błędnik automatycznie reaguje na stworzoną przez taki układ iluzję. Dzieciom sprawia to dużą frajdę.